Przygotowanie motoryczne w piłce nożnej kobiet - konferencja szkoleniowa

I informacja

Wojewódzkie ZPN

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję szkoleniową z przygotowania motorycznego. Konferencja kierowana jest do trenerek i trenerów KWJ U13 i U15 oraz Koordynatorów wojewódzkich ZPN.

Szkolenie odbędzie się 17 maja 2024 r. w Siedlcach. Szkolenie jest bezpłatne, punktowane, jednodniowe!

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane będą od 25 kwietnia za pośrednictwem portalu PZPN24. Z każdego wojewódzkiego ZPN może się zapisać jedna osoba reprezentująca U13, jedna osoba reprezentująca U15 i koordynator. Potwierdzenie chęci udziału w szkoleniu wraz z informacją o pełnionej funkcji w wojewódzkim ZPN należy przysłać na adres paulina.kawalec@pzpn.pl do 6 maja 2024 r.

Departament Piłkarstwa Kobiecego
Women's Football Department

II informacja

Kluby 2 Ligi Kobiet

Kluby 3 Ligi Kobiet za pośrednictwem Wojewódzkiego ZPN

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję szkoleniową z przygotowania motorycznego, dla trenerek i trenerów z klubów pracujących w klubach 2 Ligi Kobiet i 3 Ligi Kobiet.

Szkolenie odbędzie się 13 czerwca 2024 r. w Łodzi (miejsce szkolenia zostanie potwierdzone w kolejnej wiadomości). Szkolenie jest bezpłatne, punktowane, jednodniowe!

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane będą od 25 kwietnia za pośrednictwem portalu PZPN24. Z każdego klubu może się zapisać tylko jedna osoba.

Potwierdzenie chęci udziału w szkoleniu wraz z informacją o pełnionej funkcji w klubie należy przysłać na adres paulina.kawalec@pzpn.pl do 30 maja 2024 r.

Departament Piłkarstwa Kobiecego
Women's Football Department