Rozgrywki 19/24.04.2024r
ORLEN Puchar Polski 1/2 finału
24.04.2024r (środa) godz. 16.00 UKS SMS Łódź - GKS Katowice 0 : 1 (0:0)
UKS SMS Łódź: Sowalska – Kolis (86' Kowalska), Stasiak, Dąbrowska, Domin, Majda (81' Gąsieniec), Filipczak (77' Rohn), Krezyman, Sokołowska, Balcerzak, Zieniewicz.Trener: Chojnacki
ORLEN Ekstraliga
19.04.2024r godz. 11.00 GÓRNIK Łęczna - UKS SMS Łódź 1 : 1 (1:0)
Bramka: Dąbrowska 51'
UKS SMS Łódź: Monika Sowalska – Wiktoria Zieniewicz, Patrycja Balcerzak, Daria Sokołowska, Julia Kolis (67, Oliwia Bałdyga), Magdalena Dąbrowska, Oliwia Domin (78, Dominika Gąsieniec), Aleksandra Stasiak (90+3, Monika Kowalska), Nadia Krezyman, Karolina Majda, Paulina Filipczak.
II Liga grupa południowa
20.04.2024r godz. 12.00 PTC Pabianice - MKS TAURON Myszków 0 : 3 (0:0)
III Liga grupa I
20.04.2024r godz. 17.15 AKS SMS Łódź - WAP Warszawa 7 : 2 (1:2)
Bramki: Terka x 3, Pawlak, Prusińska, Baranowska, Zdunek. Sztab szkoleniowy Jan Hamera
MUKS DARGFIL Tomaszów Mazowiecki - pauza
IV Liga grupa łódzka
20.04.2024r godz. ...... REKORD Brzeziny - PTC II Pabianice
21.04.2024r godz. 14.30 KKS WŁÓKNIARZ Konstantynów Łódzki - LUKS ASTORIA Szczerców Junior 1 : 0 (1:0)
CLJ U18 grupa północna
21.04.2024r godz, 14.15 KP DIAMENTY Warszawa - UKS SMS Łódź 1 : 1 (0:0)
Bramka: Potrykus
CLJ U16 grupa C
21.04.2024r godz. 14.45 1 KS ŚLĘZA Wrocław - UKS SMS Łódź 1 : 2
Bramki: Sobczak, Krywoszej
21.04.2024r godz. 15.00 ZAGŁĘBIE Lubin - PTC Pabianice 5 : 0 (3:0)
Mistrzostwa Polski Młodziczek U-13
Grupa 3B Głogówek Powstańców
20.04.024r godz. 10.45 EMKA Skierniewice - ROLNIK Głogówek 1 : 0
20.04.2024r godz.12.35 ŚLĄSK Wrocław - EMK Skierniewice 1 : 0
20.04.2024r godz. 13.25 EMKA Skierniewice - UKKS Katowice 0 : 6
Grupa 3A Katowice ul. 11 listopada 16
21.04.2024r godz. 10.00 UKS SMS Łódź - GKS GIEKSA Katowice 0 :5
21.04.2024r godz. 11.00 UKS SMS Łódź - 1 KS ŚLĘZA Wrocław 0 : 2
21.04.2024r godz. 12.00 UNI Opole - UKS SMS Łódź 1 : 0
Młodziczki
21.04.2024r godz. 10.00 - 13.00
Grupa A Ozorków
LKS VIS Gidle - KP KOTAN Ozorków 0 : 8
WIDZEW SA Łódź - MUKS DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 3 : 1
LKS VIS Gidle - MUKS DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 0 : 7
WIDZEW SA Łódź - KP KOTAN Ozorków 3 : 2
LKS VIS Gidle - WIDZEW SA Łódź 0 : 10
MUKS DARGFIL Tomaszów Mazowiecki - KP KOTAN Ozorków 0 : 2
Grupa B Głowno
LUKS ASTORIA Szczerców Junior - PTC Pabianice 4 : 0
KS STAL Głowno - PTC Pabianice 2 : 1
LUKS ASTORIA Szczerców Junior - KS STAL Głowno 5 : 0
LUKS ASTORIA Szczerców Junior - ZKS WŁÓKNIARZ Zelów 3 : 0v
PTC Pabianice - ZKS WŁÓKNIARZ Zelów 3 : 0v
KS STAL Głowno - ZKS WŁÓKNIARZ Zelów 3 :0v
Komentarze