Rozgrywki 16/17.03.2024

ORLEN Ekstraliga

16.03.2024r godz. 12.00  UKS SMS Łódź - REKORD Bielsko Biała 1 : 0 (1:0)
Gol: 1:0 Aleksandra Stasiak (39).
UKS SMS:Monika Sowalska - Wiktoria Zieniewicz, Patrycja Balcerzak, Daria Sokołowska, Julia Kolis, Aleksandra Stasiak (60, Dominika Gąsieniec), Oliwia Domin, Oliwia Bałdyga, Karolina Majda, Paulina Filipczak, Nadia Krezyman. Trener: Marek Chojnacki.

II Liga grupa południowa

16.03.2024r godz. 12.00  PTC Pabianice - KKS CZARNI Sosnowiec II  2 : 2 (1:0)

Bramki: Dagmara Suskiewicz (5), Klaudia Rosiak (48)
Skład drużyny: Danuta Paturaj, Patrycja Banach, Milena Kowalska, Karolina Karpińska, Klaudia Rosiak(K), Weronika Sobczak, Agnieszka Pach, Klaudia Bąbel, Dagmara Suskiewicz, Ewelina Kociołek, Marta Stempel, Patrycja Lipińska, Maja Walczak, Julia Dutkiewicz, Katarzyna Brand, Maren Soergel, Maria Baranowska, Julia Shugay. Trener Wiesław Siębor.

IV Liga grupa łódzka

17.03.2024r godz. 11.00  GLKS ZAWISZA Rzgów - PTC Pabianice II  1 : 9 (1:4) (zaległy)

Bramki: Osińska x3, Stolarek x2, Shugai, Urbaniak, Wójcik, samobójcza.

Skład drużyny: Ewa Janas, Nikola Robakowska, Vanessa Osińśka(K), Weronika Wójcik, Yuliia Shugai, Amelia Karbownik, Julia Adamczyk, Marta Raczyńska, Amelia Nowakowska, Urszula Stolarek, Katarzyna Balicka, Wiktoria Przybylska, Żaneta Fogiel, Patrycja Banach, Julia Dutkiewicz, Nikola Urbaniak, Julia Heinrich, Patrycja Jachnik. Trener Tomasz Stolarczyk
Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, ludzie grający w piłkę nożną, ludzie grający w futbol amerykański i tekst