Centralna Liga Juniorek U16 - reorganizacja:...
Zasady przeprowadzenia meczów barażowych o awans do rozgrywek CLJ U16 Art.1 1. Mecze barażowe o utrzymanie w rozgrywkach CLJ U16 są...
Rozgrywki 27/28.04.2024r
ORLEN Ekstraliga 28.04.2024r godz. 12.00 UKS SMS Łódź - AP ORLEN Gdańsk II Liga grupa południowa 27.04.2024r godz. 16.00 DĄB...
Przygotowanie motoryczne w piłce nożnej kobiet...
I informacja Wojewódzkie ZPN Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję szkoleniową z przygotowania...
Powołanie dla Zofii Pągowskiej
UKS SMS Łódź będzie miał swoją reprezentantkę na Mistrzostwach Europy do lat 17. Poznaliśmy nazwiska powołanych piłkarek na finałowy turniej, który odbędzie się w Szwecji i wśród zawodniczek jest łodzianka Zofia Pągowska. Polki w fazie grupowej zmierzą się z Belgią (6...
Rozgrywki 19/24.04.2024r
ORLEN Puchar Polski 1/2 finału 24.04.2024r (środa) godz. 16.00 UKS SMS Łódź - GKS Katowice 0 : 1 (0:0) UKS SMS Łódź: Sowalska – Kolis (86' Kowalska), Stasiak, Dąbrowska, Domin, Majda (81' Gąsieniec), Filipczak (77' Rohn), Krezyman, Sokołowska, Balcerzak, Zieniewicz.Trener:...
Turniej Juniorek Młodszych Łódź 13.04.2024r
TURNIEJ JUNIOREK MŁODSZYCH ŁZPN - 13.04.2024r Łódź ul. Sępia 1 Wiosna 2024 Miejsce DRUŻYNA Pkt. Bramki 1. WIDZEW SA Łódź 13 17 : 3 2. MUKS DARGFIL Tomaszów Mazowiecki
Reorganizacja CLJ U16
Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej Kluby uczestnicy rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U16 Szanowni Państwo, W związku z przyjętą od sezonu 2024/25 reorganizacją rozgrywek (w załączeniu zaktualizowany Regulamin Rozgrywek na sezon 2023/24) i wchodzącą w decydującą fazę...
Rozgrywki 13/14.04.2024r
ORLEN Ekstraliga 14.04.2024r godz. 12.00 UKS SMS Łódź - KS UJ Kraków 2 : 1 (2:0) Bramki: Karolina Majda x 2 II Liga grupa południowa 14.04.2024r godz. 17.00 LUKS ROLNIK Głogówek - PTC Pabianice 3 : 0 (0:0) III Liga grupa I 14.04.2024r godz. 12.15 KKP DIAMENTY Warszawa...
Rozgrywki 06/07.04.2024r
ORLEN Ekstraliga pauza II Liga grupa południowa 06.04.2024r godz. 12.00 PTC Pabianice - MOSIR Lubartów 0 : 3 (0:1) Skład drużyny: Danuta Paturaj, Milena Kowalska, Karolina Karpińska, Klaudia Rosiak(K), Weronika Sobczak, Agnieszka Pach, Klaudia Bąbel, Dagmara Suskiewicz,...
Turniej Juniorek Młodszych Radomsko 02.04.2024
TURNIEJ JUNIOREK MŁODSZYCH ŁZPN - 02.04.2024r RADOMSKO, ul. Królowej Jadwigi 20 Wiosna 2024 Miejsce DRUŻYNA Pkt. Bramki 1. MUKS DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 18 16 : 1 2. LUKS...
1/4 finału Pucharu Polski
27.03.2024r godz. 14.00 - UKS SMS Łódź - Stomilanki Olsztyn 0 : 0 dog. 0:0 karne 4:1 Kadra meczowa: Sowalska, Wieremiejczyk - Bałdyga, Balcerzak, Kolis, Kowalska, Sokołowska, Zieniewicz - Dąbrowska, Domin, Gąsieniec, Krezyman, Maciejko, Stasiak, Urakova - Filipczak, Majda, Rohn....
Powołania do Reprezentacji Polski U15
Sześć zawodniczek UKS SMS Łódź dostało powołanie na najbliższe zgrupowanie kadry Polski U-15, które odbędzie się w Wałbrzychu w dniach 02.04 - 05.04. 2024r: Marta Wochnik, Ines Sobczak, Matylda Gruszczyńska, Nikola Wieczorek, Julia Misiak, Anastazja Komar.
Rozgrywki 23/24.03.2024r
ORLEN Ekstraliga 24.03.2024r godz. 13.00 STOMILANKI Olsztyn - UKS SMS Łódź 0 : 4 Bramki:Sokołowska 15′, Majda 18′, 21, Dąbrowska 28′ UKS SMS Łódź: Monika Sowalska – Julia Kolis, Oliwia Bałdyga, Daria Sokołowska, Wiktoria Zieniewicz (Milena Kowalska 46′), Aleksandra Stasiak,...
Rozgrywki 16/17.03.2024
ORLEN Ekstraliga 16.03.2024r godz. 12.00 UKS SMS Łódź - REKORD Bielsko Biała 1 : 0 (1:0) Gol: 1:0 Aleksandra Stasiak (39). UKS SMS:Monika Sowalska - Wiktoria Zieniewicz, Patrycja Balcerzak, Daria Sokołowska, Julia Kolis, Aleksandra Stasiak (60, Dominika Gąsieniec), Oliwia Domin,...
Turnieje Młodziczek ŁZPN wiosna 2024
Turnieje Młodziczek ŁZPN Wiosna 2024 Zgłoszone drużyny Lp. Nazwa drużyny Turniej I Turniej II Turniej III Turniej IV 1 LKS VIS Gidle
Terminarz rozgrywek dziewcząt wiosna 2024
Rozgrywki dziewcząt ŁZPN Terminarz - wiosna 2024 JUNIORKI MŁODSZE (2008-2011): 7 drużyn -jedna grupa Terminy turniejów: I - 02.04.2024r (wtorek) godz.10.00 - Radomsko ul. Królowej Jadwigi 20 II - 13.04.2024r (sobota) godz.10.00 - Łódź, ul. Sępia 1 III - 03.05.2024r...
CLJ PTC Pabianice
Drużyna PTC Pabianice rozegrała swój pierwszy mecz ligowy w CLJ U16. Niestety pomimo walki i dużego zaangażowanie wygrał zespół Śląska. Śląsk Wrocław - PTC Pabianice 8 : 0 (4:0) Skład drużyny: Ewa Janas, Dagmara Bartnicka, Nikola Robakowska, Roksana Komar, Vanessa...