Wyniki 06/07.03.2021

06.03.2021r

Ekstraliga Kobiet  12. kolejka: AZS UJ Kraków - TME UKS SMS Łódź 1:0 po karnym w pierwszej połowie za rzekomą rękę Kurzawy. Sędziowała Bojar-Stefańska. Łodzianki też domagały się jedenastki za zagranie ręką, ale sędzia jej nie podyktowała. Skład: Szperkowska; Enjo, Zieniewicz, Konat, Kurzawa; Gąsieniec (76 Malesa), Achcińska, Grzybowska (65 Sokołowska); Zbyrad (76 Mordel); Krezyman (46 Markusheuskaya), Rędzia. Trener Chojnacki    W 13. kolejce (13.03, godz. 11.30), SMS podejmuje Śląsk Wrocław.

Turniej U15 LZS: W Opocznie odbył się turniej Zrzeszenia LZS w Łodzi  w kategorii do lat 15.

Klasyfikacja: 1. LUKS Astoria Szczerców Junior,  2. ZSP Łękawa, 3. Kaja Opoczno, 4. Orlik Nowe Zduny.

Wyróżniono: Najlepszą Strzelczynią została Wiktoria Fraszek (x 4) ze Szczercowa, Najlepszą Bramkarką została Zuzanna Książek z Łękawy, a Najlepszą Zawodniczką została Julia Wijata z Opoczna.

Skład ASTORII: Wiktoria Fraszek, Weronika Obiegła, Kalina Kluczkowska, Anita Kowalska, Otylia Szydłowska, Kinga Ucińska, Paulina Niedbalska, Antonina Czachorowska Trener: Łukasz Topolski

Skład KAJA Opoczno: Łuczkowska Zuzanna, Wieczorek Maja, Mastalerz Martyna, Wieczorek Nikola, Wijata Julia, Skalska Amelia, Zwolińska Olga, Andrychiewicz Oliwia, Włodarska Alicja, Urmańska Anna, Urmańska Zofia
Trenerka: Karolina Zasada    Kierownik drużyny : Kamila Czaja

07.03.2021r

I Liga Kobiet: UKS SMS II Łódź vs Polonia Środa Wlkp. 6:0
Bramki dla SMSu: 23' Glinka (asysta Jedlińska), 40' Glinka (asysta Świątek), 57' Jedlińska (asysta Czartoryska), 61' Czartoryska ( dobitka strzału Mordel ), 67' Orłowska (asysta Mordel), 88' Glinka (asysta Majtczak)
Skład SMSu: Macała, Sokołowska, Dobroń,Świątek ,Piórkowska (65' Drej), Orłowska,Mordel,Jedlińska (70' Majtczak), Glinka, Czartoryska (63' Lulkowska), Libera.Nie wchodząca z ławki: Ptaszek.
Kierownik: O. Malesa , Pomoc techniczna : M.Miś, Trener : M. Salamon
Brawo drużyna! W dzisiejszym meczu zadebiutowała Amelia Majtczak z rocznika 2006, gratulujemy asysty i dobrego występu.

CLJ U17:  Świetnie rozpoczęły swoje zmagania w rundzie rewanżowej juniorki młodsze z SMS-u Łódź wygrywając wysoko na inaugurację rundy wiosennej z ROW Rybnik 11-1.

1 - 0 Miś Marta, 2 - 0 Kolis Julia, 3 - 0 Wroniarska Julia, 4 - 0 Wroniarska Julia, 5 - 0 Waleris Emilia, 6 - 0 Miś Marta, 7 - 0 Dyśkowska Julia, 8 - 0 Miś Marta, 8 - 1, 9 - 1 Domin Oliwia, 10 - 1 Kolis Julia, 11 - 1 Domin Oliwia

UKS SMS Łódź zagrał w następującym składzie: Niedzielska Amelia, Czołnowska Karolina, Domin Oliwia, Dyśkowska Julia, Wroniarska Julia, Miś Marta, Gała Oliwia, Bałdyga Oliwia, Waleris Emilia, Kolis Julia, Skrzypińska Wiktoria, Banach Patrycja, Walczak Maja, Lipińska Patrycja, Sobczyńska Natalia, Pach Agnieszka, trener Papis Sebastian, asystent Sławuta Zdzisław, fizjoterapeuta Mikołajczyk Michał.
Za tydzień Łodzianki wybiorą się do Opola gdzie rozegrają mecz z Unią.

Sparing: Legia Soccer Schools Warszawa – PTC Pabianice  2:4 (0:1).  Bramki PTC: Klaudia Rosiak, Magdalena Pacler, Andżelika Błoch, Joanna Błaszczyk.

Skład PTC: A. Pacler – Małek, Łagowska, Marciniak, Forc – M. Pacler, Grobelna, Rosiak, Owczarz, Suskiewicz – Błoch. Na zmiany: Błaszczyk, E. Kociołek, Kania, Owcarz. Trenerzy: Marcin Olejniczak, Jarosław Jagielski.

Turniej GOL CUP 2021:  W Częstochowie odbył się turniej GOL CUP 2021 dla rocznika 2009 i młodsze.  Klasyfikacja: 1. GOL I Częstochowa, 2. GOL II Częstochowa, 3. LKS VIS Gidle, 4. STOKROPKI.

Bramki dla VIS-u: Łysik Marta x 4, Koch Kinga x 1.  Skład VIS-u: Jędrzejczyk Lena, Koch Kinga, Łysik Marta, Musiał Paulina, Pioruńska Dagmara, Sambor Małgorzata, Siemińska Maja, Zjawiona Ewa. Trener: Pachulski Janusz